31. 3. 2012

Sneak peek - Šaty z recyklovaného papiera

Zdruba mesiac dozadu ma oslovila Janka Skočíková s tým, že potrebuje v čo najkratšom čase nafotiť šaty, ktoré sú navrhnuté a vytvorené z recyklovaného papiera. Bola som dosť zaneprázdnená a pôvodne som chcela fotenie odmietnuť, no moja zvedavosť bola veľmi silná a bola som neuveriteľne zvedavá na to ako vyzerajú. Dohodli sme si termín fotenia. Mali sme pôvodne fotiť vonku, no upršané počasie nám to nedovolilo i keď fotky v daždi by neboli zlé, riskovať, že sa šaty počas fotenia rozpustia na modelke by zrejme nebolo veľmi múdre.

Keď mi Janka ukázala šaty, v ktorých sa mala fotiť, tak som bola naozaj veľmi milo prekvapená. Skutočne je veľmi šikovná a urobila nádherné šaty. Ja som bola z materiálu i z prevedenia nadšená a dúfam, že kreácie z jej dieľne budú možno o pár rokov na modelkách svetového formátu ;)

Tu je malá ukážka toho, čo uvidíte zajtra v kompletnom článku aj s viacerými fotografiami:

Love, Megi

6 komentárov:

 1. Skvelý nápad a super to vyzerá.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ked som uvidela cele saty, tak som bola uplne unesena, velmi sa Janke vydarili

  Megi

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Neuvěřitelné! Těším se na celé fotky! S tím se asi nesmí ven, že? Takový jarní deštík by se nejspíš vyjádřil, že? Veronika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Minimalne ked prsi by sa nemalo, pretoze hrozi ze zacne roztekat strom, ktory je namalovany na prednej strane. Papier ako taky je hruby, tak by ho len tak nieco nemalo znicit :)

  Megi

  OdpovedaťOdstrániť
 5. :D kazdy vecer by som mala ine, lebo keby sa mi ich nechcelo vyzliekat tak by som ich dotrhala a hodila do krbu
  ale zaroven by setrili cas mojmu divochovi:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. :-D no to je pravda :-D kazdy vecer by si si mohla usit nove a vzdy by si bola na druhy den originalna :)

  OdpovedaťOdstrániť