6. 2. 2012

Buď originál

... alebo vyrob si aj ty svoje náušnice !Keďže tu máme o chvíľu Valentína, čo viac sa hodí ako srdiečkové náušnice? Postup je veľmi jednoduchý a zvládne to naozaj každý. V tomto poste popíšem postup, ako som urobila tie, ktoré môžete vidieť na fotke.

Na vyrobenie takýchto náušníc potrebujete: hrubý a tenký drôtik, kliešte, 2 háčiky na náušnice, korálky rôznych veľkostí a rôznych tvarov - najlepšie červené, biele, priesvitné, ružové, oranžové.


Z hrubého drôtu urobte srdiečkový tvar, ktorý na jednej strane zatočíte na „slimáčika“. Druhú stranu zatočte tak, aby vznikla slučka na háčik na náušnicu a oblúčik na prichytávanie drôtiku.

Na tenký drôtik navlečte korálky, najlepšie tak, aby vypĺňali celú plochu srdiečka. Korálky nemusíte navliekať systematicky.

V mieste, kde začína slučka sa nachádza oblúčik, kde budete prichytávať drôtik. Ak ste na druhej strane srdiečka, prichytávajte drôtik po obvode. Ak sa stane, že vnútro náušníc je krehké, tak ho prejdite ešte raz tenkým drôtikom a tým ho spevníte.Love, Marry~en


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára